Kiss Zoltán Profile Page

Contact Info

Kiss Zoltán
Send Email
Viszonylag későn, 2003-ban éreztem először, hogy számomra a fotográfia az, amivel egésszé válhatok e zavaros világban. Kezdetben szívesen fotóztam bármit, fűszáltól a koncertekig.
2004-től kezdtem szerepet vállalni a fotográfiai életben, 2006-ban szerepeltem először kiállításokon, fotópályázatokon, kiadványokban.
Első önálló aktfotó kiállításomat 2009-ben rendeztem meg Meztelen lelkem címmel, majd 2012-ben megjelent Múzsák c. filmem aktfotográfiáimról.
2015-ben a FIAP a nemzetközi fotóművészeti kiállításokon elért eredményeim és a benyújtott szakmai portfólióm elismeréseként AFIAP fotóművészeti diplomát adományozott számomra.
A Zselic Fotóklub alapító tagja és alelnöke vagyok. Fotóimat GlaBowSky művésznéven készítem.

Szerencsésnek mondhatom magam, hiszen rátaláltam a fotózás azon területére, amiben leginkább megvalósulhat számomra az önkifejezés ábrándja. Fény és árnyék kontrasztja, a sötétből előtűnő formák szépsége minden fotózáskor lenyűgöz. Képeimen igyekszem visszaadni egy keveset az emberi test csodájából.
Bár utamat - úgy érzem - megleltem, megtorpanni nem szeretnék rajta. Szívesen kísérletezek, próbálok koncepciók alapján alkotni.
www.glabowsky.hu